Proč právě se mnou?

"Vždy si vybírejte lékaře, terapeuta, kartáře, astrologa, numerologa, přítele, partnera podle energie, kterou z něho cítíte a vnímáte. Do ničeho sebe ani nikoho dalšího nenuťte. Nevěřte hned nikomu ani mně. Ve chvíli, kdy ucítíte: "Ano, tento je ten správný člověk... Tento to myslí skutečně vážně!" - jděte do toho. Když hned nedokážete poznat, zda energie je správná, poslouchejte své podvědomí a sbírejte zkušenosti v poznávání druhých. I každé klopýtnutí nás obohacuje a učí."

Jsem ten, kým jsem a jiným nejsem.

"Terapeutovi" by měl člověk věřit tak, že mu můžete položit jakoukoli otázku a on Vám je schopen odpovědět a svou odpověď vysvětlit.

Nechci litovat něčeho, co nemám. Ale chci si užívat to, co mám. To se pak žije daleko snáze :) 

Věřím ve spravedlnost. Když zasejete na pole brambory, nesklidíte nikdy jablka. Když zasejete štěstí, pravdu, lásku, co budete sklízet pak?

Vnímám srdcem. Nesoudím očima ani ušima.

Chovám se tak, abych neobtěžoval a nenarušoval život někoho jiného, když o to nestojí.

Dělám to, co mám rád a co neubližuje jiným.

Jsem spokojený za to, co mám, stejně jako za to, co nemám.

Vnímám tak, jak mi svědomí a srdce, duše, energie nebo kdovíco ještě velí.

Dokáži říci, co rád mám stejně jako to, co nemám.

Pravda, láska, lidskost, ohleduplnost, empatie, pochopení, sdílení, důvěra, vzájemnost a mnoho dalších jsou slova, která se mě vnitřně dotýkají a dokáži sám vysvětlit proč.

Na každou Vaši otázku, odpovím. Odpověď, kterou neznám, označím za neznámou.

Naplňujeme mě štěstí, když kolem sebe vidím úsměv a radost. Vnímám silné emoce a projevy lidskosti a nesnesitelnou lehkost bytí. Miluji když mohu býti nápomocen ke štěstí druhým. Dokáži se naladit na vlnové frekvence člověka. Cítím, že jsem šťastný, když mohu pomoci někomu, kdo je v tísni života na osobní křižovatce. Štěstí druhého je vždy hnací silou. Nejsem nikdy lhostejný k nikomu. Každý má svou funkci a úkol mezi námi. Občas ani naši nejbližší nedokáží pochopit, co prožíváme, jak se cítíme, proč se chováme tak, jak se chováme. Jsme jimi souzeni a odsuzováni. Radí nám, aniž by se dokázali do našich pocitů vcítit, radí a říkají, jak se máme chovat. Porovnávají nás se sebou samými a to vzhledem k různorodosti našich životních cest není nikdy správně. Nevidí nás obvykle jako nás, ale vidí sebe. Vědomí toho, že máme nablízku osobu, která nás dokáže pochopit a vcítit se do nás, nám žene sílu do žil a dává důvěru našim krokům. Beru na své svědomí odpovědnost, že Vám budu naslouchat a stanu se blízkou osobou, které se můžete bez obav svěřit se vším, co Vám dělá radost i tíží. Každý zasetý dobrý čin, vede k nádherné úrodě. Každá podlost ničí štěstí.

Pravda a láska vedou ke štěstí.

Právě jsem četl jeden marketingový slogan prodejce nábytku: "Děláme vše pro to, abyste se těšili domů." To je krásná věta a snažení o takovou skutečnost je nádherná. Ale i ten nejlepší malíř, nenamaluje ten nejkrásnější obraz. Ani nejluxusnější auto, nepřinese štěstí. Ani krásný a útulný domov jednoznačně nepomůže, aby se v něm člověk cítili v bezpečí a šťastný. Vždy záleží jen na tom, jak vnímáme a prožíváme své štěstí.

Dádík z Krušovic © 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!