Jak probíhá setkání?

Prostě přijďte na čaj nebo kafe a vše probereme.

Terapie štěstím Vás dostane z Vašich vlastních mantinelů, zbaví strachů, které si tvoříte ve vlastní hlavě a omezujete jimi sebe i svůj život a zároveň Vám ukáže nový obzor vlastního života a svého Já. 

Smyslem je najít pomoc ve všech oblastech, která řešíte. Ať je Vaše "nesnáz" jakákoli, mým cílem je, abyste:

  • se stali šťastnějšími

  • našli odpovědi na Vaše otázky

  • zahnali všemožné strachy, které Vás omezují 

  • uvědomovali si svou skutečnou hodnotu objektivně

  • narovnali vztahy s blízkými i lidmi kolem Vás

  • otevřeli se svému okolí

  • přestali se obětovat pro druhé na svůj úkor

  • dělali práci, která Vás naplňuje, baví a přináší Vám odpovídající finanční ohodnocení

  • užívali si života a plnili si své sny

  • byli sami sebou.....

Společně najdeme podstatu toho, co Vás omezuje, tíží, bolí na duši. Když najdeme příčinu, dokážeme pochopit, proč náš život sužuje to, co nás sužuje a proč se nám děje přesně to, co se děje....

Pomocí jednoduchých otázek, které Vám budou příjemné, najdeme přesně to, co Vás udělá šťastnějším a foukne zase vítr do plachet. 


Zároveň můžeme smířit cizí síly z Vašich příbytků, nábytků a dalších míst.....

Fair Play a důvěra

Základy filozofie Fair Play, které položil sám Pierre de Coubertin a vtiskl ji do samotného sportu, imponují i mě. To co svěřujeme s důvěrou lidem, kterým věříme, jim předáváme s myšlenkou, že toho nezneužijí, nepoužijí proti nám, nevyužijí k obohacení svému nebo kohokoli dalšího a drbny je nebudou probírat na pavlači. Každý takový krok, který není činem spravedlivým a fér, je podlý a bude dříve nebo později velmi přísně potrestán osudem, životem, vesmírem, Bohem, Alláhem, Buddhou, naším svědomím nebo tím, kdo za stvořením našeho Vesmíru, Země, života vlastně stojí. Proto důvěru a diskrétnost beru jako samozřejmost ve vztahu ke každé živé bytosti.

Kde se terapie odehrává?

Říkám tomu Malý ráj. Obec Krušovice, okres Rakovník, ulice Nová 146. 


Jak se do Malého Ráje připravit?

Je to jednoduché jako život sám. Nepřipravujte se nijak. Přijďte tak, jak jste. Ovšem pakliže Vám cokoli dává pocit odvahy nebo štěstí, klidně tedy toto cokoli vezměte s sebou. (Poznámka: Pakliže to tedy není živý slon. :)

Po terapii štěstím se ve Vás mohou/nemusí spustit reakce, které vedou v následujících dnech k průjmu. V takovém případě se neděste. Tělo se tím čistí a zbavuje se věcí, které v něm neměli co dělat. Tento průjem je průjmem očisty. 


 "Šťastný je člověk, který nepochybuje, že šťastným je."  

Dádík z Krušovic © 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!