Co Vám nabízet opravdu nebudu:

Lži a přetvářku

Nebudu Vám nalhávat něco, co chcete slyšet, když to tak ve skutečnosti není. Falešné přátelství vede tam, kam vésti má....

Faleš

Nežádejte nic, co není skutečné a opravdové.  

Vodit Vás jako loutku

Nepřejte si získat návody nebo aby Vás někdo tahal na špagátech. Štěstí je individuální a ojedinělé pro každého z nás. Na to stejně přijdete sami. Návody, co máme dělat a jak máme dělat, nám neposkytne ani psycholog nebo psychiatr ani přátelé ani rodina. My si řídíme svůj vlastní život a osud.  

Zlomit to, co si máte prožít

Pakliže Vaším životním údělem je prožívat smutek a být smutní, nedokážeme to změnit. Ale je to jen ve Vašich rukou, až to zlomit sami budete chtít. 

Přemlouvat partnery k terapii

Pakliže Váš blízký, Vaše blízká či nejbližší netouží sám o své vlastní vůli po změně ve vlastním životě, nenuťme ho!!!

Regresi

Regresní terapií by měli projít lidé, kteří jsou schopni si představit, že v minulém životě byli vládcem či vrahem. Takové odhalení může u mnohých z nás vyvolat pocity nadřazenosti nebo naopak nenávisti k sobě samotnému, které by neblaze mohli ovlivnit jejich současný život. Každý takovou sílu nemáme to zvládnout. A jelikož jsem byl očitým svědkem, co takové cestování minulými životy může s osobností napáchat, nechci si vzít takový Váš osud na svědomí. 

Sexuální služby

Nechtějte po mně sexuální akt. Blízkost a náklonnost, které se při našich setkání prohlubují nesmějí nikdy vést k sexu. Sex bez vzájemné absolutní lásky a oddanosti jsou jen křehké okamžiky, které se rozbijí při orgasmu. Tuto skutečnost popsal sám Sigmund Freud při zkoumání a práci na psychoanalýze. Přátelství je mnohdy cennější a trvalejší než sexuální náklonnost.

Dádík z Krušovic © 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!